AML

AML

Mūsu juridiskais birojs piedāvā risinājumus, kas ietver iekšējo normatīvo dokumentu izstrādi, lai efektīvi novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju (NILL). Mēs palīdzam izveidot NILL novēršanas struktūras un sagatavot atbilstošus iekšējos dokumentus, nodrošinot, ka visi klienta dokumenti un procedūras atbilst gan vietējām, gan starptautiskajām prasībām.

 

Mūsu pakalpojumi ir piemēroti gan tradicionālajām finanšu iestādēm, kuras uzrauga Latvijas Banka, gan nebanku kreditētājiem, kurus uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kā arī pakalpojumu sniedzējiem, kurus uzrauga Valsts ieņēmumu dienests. Pateicoties mūsu pieredzei ar dažādiem tirgus dalībniekiem, mēs piedāvājam konsultācijas par NILL novēršanu, palīdzot klientiem izpildīt nepieciešamās prasības.

 

Mūsu vairāku gadu pieredze un kompetence šajā jomā garantē augstākā līmeņa juridisko palīdzību un konsultācijas NILL novēršanas jautājumos, palīdzot klientiem ievērot visas attiecīgās prasības un nodrošinot veiksmīgu atbilstību.