drill. starp labākajiem Latvijas advokātu birojiem Legal500 (2022)

Esam neizsakāmi priecīgi un pateicīgi mūsu klientiem par iespēju iekļūt labāko Latvijas advokātu biroju starpā prestižajā Legal500 reitingā 2 prakses jomās: (1) Bankas, Finanses un Kapitāla tirgi un (2) Komerctiesības, Korporatīvās tiesības un M&A. Šajās prakses jomās atzinību ir saņēmuši gan biroja partneri Ieva Judinska-Bandeniece, Uldis Judinskis un Ramona Miglāne, gan vecākie juristi Laura Ērkšķe un Edgars Turlajs.

Īpašu atzinību no klientiem ir saņēmusi vecākā juriste Laura Ērkšķe par darbu licencēšanas procesā Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (šobrīd Latvijas Bankā). Klients norāda, ka “viņa bija ļoti zinoša, efektīva un nodrošināja kvalitatīvus dokumentus FKTK licencēšanas procesam.

33 gadus Legal 500 ir analizējis advokātu biroju iespējas visā pasaulē, izmantojot visaptverošu pētījumu programmu, lai sniegtu visjaunāko pasaules juridiskā tirgus redzējumu. Legal 500 novērtē advokātu biroju stiprās puses vairāk nekā 150 jurisdikcijās, kuru rezultātus var apskatīt bez maksas Legal500 mājaslapā.