Jauns advokātu birojs, kas specializējas FinTech un intelektuālā īpašuma jomā

Ieva Judinska

In FinTech Posted

Darbu uzsācis jauns zvērinātu advokātu birojs “drill.”, kas specializējas finanšu tehnoloģiju un intelektuālā īpašuma juridiskajos aspektos, tā veicot nozīmīgu ieguldījumu jaunās jomas sakārtošanā Latvijā un nozares ilgtspējīgas attīstības veicināšanā.

Ar 2020.gada 8.decembra Latvijas Zvērinātu advokātu padomes lēmumu ir apstiprināta Latvijā jauna zvērinātu advokātu biroja drill. dibināšana. To vada pazīstamie advokāti Ramona Miglāne, Ieva Judinska-Bandeniece un Uldis Judinskis, kas jau daudzu gadu garumā pierādījuši sevi kā jomas ekspertus un meistarīgus komandas spēlētājus.

Ieva Judinska – Bandeniece, zvērināta advokāte un drill. partnere uzsver: “Jaunajā birojā ir apvienojušies ļoti pieredzējuši eksperti, veidojot komandu, kuras pamatvērtības darbā un ikdienā ir meistarība, partnerība un izaugsme, tā klientam un sabiedrībai kopumā sniedzot augstākā līmeņa kompetenci juridisko jautājumu risināšanā.”

drill. advokāti un juristi ir pazīstami kā spēcīgākie nozīmīgākajās ar uzņēmējdarbību saistītajās jomās – FinTech (finanšu tehnoloģijas), IP (intelektuālais īpašums), M&A (uzņēmumu iegāde un apvienošanās), datu aizsardzība, nekustamais īpašums, banku darbība un finanses, riska kapitāls, patērētāju tiesības, regulētais tirgus u.c. Biroja partneri pastāvīgi tiek iesaistīti dažādu regulējošo tiesību aktu izstrādes procesos, īpaši aktīvi piedaloties FinTech jomas attīstībā Latvijā.  Ņemot vērā jaunu tehnoloģiju aizvien pieaugošo lomu ilgtspējīgas uzņēmējdarbības veidošanā un vadībā, ārkārtīgi liela nozīme ir to nosakošo juridisko aspektu izstrādē.

“Esam gandarīti, ka daudzi mūsu jau iepriekš īstenotie projekti, it īpaši tiešsaistes finanšu pakalpojumu jomā, jau šobrīd kalpo kā paraugs citiem tirgus dalībniekiem, kas nereti pārņem drill. ekspertu izstrādāto juridisko dokumentāciju kā industrijas labāko praksi” atzīmē Ramona Miglāne, zvērināta advokāte, drill. partnere.

drill. raksturo daudzpusīgs skatu punkts – ikviena situācija un jautājums tiek aplūkoti no dažādiem aspektiem, ieraugot vairāk, ne tikai šauri atbildot uz klienta jautājumu. Komandas specifika ir ieteikt klientam vislabāko risinājumu, jau skatoties attiecīgo tirgu attīstības potenciālus un tendences.