Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Laura Ērkšķe

laura.erkske@drill.lv

+371 20289410

 

 

foto_erkske

Laura ir drill. vecākā juriste ar vairāk nekā 12 gadu visaptverošu pieredzi vairākās Latvijas vadošajās bankās. Viņas specializācija ir banku, pensiju fondu, riska kapitāla fondu, elektroniskās naudas iestāžu, maksājumu iestāžu un citu finanšu tirgu dalībnieku licencēšana, kā arī darbības un uzraudzības jautājumi. Laura drill. praktizējošo advokātu vadībā arī sniedz konsultācijas iekšējās kontroles sistēmas izveides jautājumos, kā arī ved sarunas ar attiecīgās jomas uzraugiem.

Laura par sevi saka: “Mani nebaida jauni uzdevumi, pat ja tas prasa sākšanu no nulles pozīcijas. To redzu kā brīnišķīgu iespēju attīstīties, neiesūnot, paplašināt savu kompetenci. Lielākais gandarījums darbā ir sarežģītu jautājumu veiksmīga atrisināšana klientam vislabvēlīgākajā veidā.”

Klienti ir pārliecinājušies, ka Laura ir  komandas spēlētāja, kurai piemīt augsta darba ētika, atbildība un patiesa ieinteresētība sniegt vislabāko juridisko palīdzību. Lauras ievērojamā pieredze jurista darbā ļauj paskatīties uz problēmjautājumiem no dažādām pusēm, pamanīt būtiskas detaļas un rast unikālus risinājumus. Kolēģi Lauru raksturo kā cilvēku, kas spēj ieklausīties citos un ar lielāko prieku apgūst jaunas lietas. Dzīvesprieks un spēja īstajā brīdī sniegt pareizo padomu ir viņas vērtīgākās īpašības.

Brīvajā laikā Laura apmeklē treniņus personīgā trenera vadībā. Tā ir nezūdoša investīcija sevī, kā arī iespēja pārliecināties, ka disciplīna un ieguldītais darbs vienmēr atmaksājas. Fiziskās aktivitātes Laurai ir kā aktīva meditācija, iespēja restartēt prātu un ķerties pie darba ar jaunu sparu. Laura arī gūst jaunus iespaidus un emocijas, kopā ar ģimeni dodoties ekspedīcijās pa Latviju.

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte