Laura Lipska

biroja administratore

Laura Lipska

laura.lipska@drill.lv

+371 29365341

 

 

drill_lipska

kompetence

biroja administratore

Laura ir drill. biroja administratore. Viņa ir apguvusi vācu filoloģiju Daugavpils Universitātē, kā arī vairākus gadus vadījusi Reģionālo vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centru. Šajā laikā Laura pilnveidojusi organizatoriskās spējas un prasmi tikt galā ar dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumiem.
Par darbu drill. Laura saka: ”Darbs advokātu birojā ir atbildīgs, interesants, un izglītojošs. Bieži vien izpildāmie uzdevumi ļauj uzzināt ko jaunu par šo darbības jomu, paplašinot manas zināšanas un redzesloku. Īpaši novērtēju to, ka šeit jūtos kā daļa no komandas un vienmēr blakus ir izpalīdzīgi kolēģi, kas mīl savu darbu.”
Kolēģi Lauru raksturo kā gaišu, patīkamu un pozitīvu cilvēku, kurš sniedz stingrā pleca sajūtu ikdienas trauksmainajā steigā. Jebkuru uzdevumu Laura izpilda zibenīgi un ar vislielāko degsmi. Viņa prot saglabāt mieru stresa situācijās un vienmēr ir gatava iesaistīties dažādu jautājumu risināšanā.
Kā viena no patīkamākajām aktivitātēm Laurai šķiet gara pastaiga dabā, kurā viņa vislabprātāk dodas savu četrkājaino draugu kompānijā, jo vēl viena viņas kaislība ir dzīvnieki. Tā iespējams emocionāli atslēgties no ikdienas darbiem, sakopot domas un uzlādēties. Arī mūzikai Lauras dzīvē ir liela nozīme. Viņai patīk baudīt pasaulslavenu mākslinieku koncertus, kā arī īpašu gandarījumu Laura guvusi no dalības Dziesmu svētkos, kur bijusi iespēja izpildīt dažādu lielmeistaru skaņdarbus.

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte