Margarita Ivanova

juriste

Margarita Ivanova

[email protected]

+371 26099598

 

 

WhatsApp Image 2023-03-07 at 12.33.02

Margarita ir vecākā juriste ar vairāk nekā astoņu gadu pieredzi finanšu jomā, kas iegūta, darbojoties bankā, ieguldījumu brokeru un ieguldījumu pārvaldes sabiedrībā. Apveltīta ar atvērtu personību, spēj uzrunāt cilvēkus par dažādiem jautājumiem, liekot viņiem justies ērti un pārliecināti.

‘’Nebaidos no jauniem izaicinājumiem, klientiem vēlos palīdzēt rast atbildes un vislabākos risinājumus,’’ par sevi saka Margarita.

Kolēģu skatījumā uz Margaritu vienmēr un visur var paļauties – viņas izcilās organizatoriskās spējas ļauj justies droši pat vissarežģītākajās un stresa pilnākajās situācijās. Viņa ir uzmanīga un spēj padomāt par vissīkākajām detaļām. Viņai piemīt ass prāts un spēja izprast jautājuma būtību arī tajos gadījumos, kuros mūsu komandai trūkst pieredzes. Šīs īpašības ļauj Margaritai uzņemties dažādus jaunus izaicinājumus, kas ne visiem ir pa spēkam. Lai arī ārēji trausla, Margarita sevī slēpj lielu spēku un drošību, ko novērtē ne tikai klienti, bet arī mēs – viņas kolēģi.

Margaritai ir vairāki veidi, kā rast prieku ārpus darba. Viņa ārpus darba gatavo desertus un izbauda tos kopā ar ģimeni un draugiem, labprāt dodas garās pastaigās gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, kad vien iespējams, un ar lielāko prieku velta brīvos vakarus labas grāmatas lasīšanai.

Edgars Turlajs

freelance specialist

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte