Nikola Katrīna Megne

juriste

Nikola Katrīna Megne

nikola.megne@drill.lv

+371 26042987

 

 

foto_megne

Nikola drill. komandā ir banku darbības un finanšu prakses eksperte, kā arī biroja galvenā speciāliste datu aizsardzības jomā. Viņas profesionālās darbības lauks ir plašs – Nikola strādā ar FinTech uzņēmumiem, patērētāju kreditētājiem, kopfinansējuma platformām, e-komercijas uzņēmumiem, interaktīvo azartspēļu organizētājiem un citu jomu pārstāvjiem.

Karjeru jurisprudencē Nikola sāka kā jurista palīgs birojā FORT, kur viņa arī izvēlējās savu specializāciju – datu aizsardzību.

Par drill. Nikola saka: “Darbs advokātu birojā ir dinamisks, katru dienu ir iespēja risināt dažādus klientiem būtiskus jautājumus, tomēr svarīgākais ir mūsu komanda – enerģiska, uz risinājumiem vērsta, radoša un saliedēta. Tieši šādā vidē es vēlos strādāt un pilnveidoties.”

Klienti, sadarbojoties ar Nikolu, ir pārliecinājušies, ka datu sfēra ir Nikolas kaislība un aizrautība, tāpēc viņas ieteikumi un risinājumi šajā jomā ir augstākās profesionalitātes paraugs. Kolēģus saista Nikolas vienkāršība, atvērtība, pozitīvā attieksme un enerģija, kas iedvesmo arī pārējos. Nikola ir pierādījusi, ka kopējo ieguvumu vienmēr stādīs augstāk par privāto, tāpēc ar viņu ir viegli sastrādāties un gūt labāko rezultātu.

Brīvajā laikā Nikolu uzrunā ekstrēmie sporta veidi – ziemā tas ir snovbords, bet vasarā veikbords. Šie sporta veidi attīstīta instinktus un liek pielāgoties mainīgiem apstākļiem, kā arī sniedz pamatīgu enerģijas lādiņu. Pēdējā laikā Nikolu saista arī regbijs, kurā notiek gan fiziska, gan psiholoģiska saspēle.

Edgars Turlajs

vecākais jurists

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte