Ramona Miglāne

zvērināta advokāte
partnere

Ramona Miglāne

ramona.miglane@drill.lv

+371 26412223

 

 

foto_miglane

Ramona ir drill. partnere ar 17 gadu pieredzi jurisprudencē un ievērojamiem sasniegumiem profesionālajā jomā. Ar Ramonas aktīvu iesaisti drill. komanda piedāvā mūsu klientiem piemērotākos un efektīvākos risinājumus FinTech, kā arī Banku darbības un finanšu nozarē.

 

Pirmais nozīmīgākais pagrieziens Ramonas karjerā bija darbs “Swedbank” AS, kas ievirzīja banku jautājumos un finansēs. Nākamais lielais solis bija pievienošanās “Krodere & Judinska” advokātu biroja komandai, kur profesionālā latiņa tika pacelta vēl augstāk.

 

Ramona par sevi saka: “Man ir prieks par savu darbu, jo spēju palīdzēt klientiem īstenot ieceres. Palīdzības sniegšana klientiem, to novērtējums un iespēja piedalīties valstisku lēmumu pieņemšanā man sniedz vislielāko gandarījumu. Savā darbā es izbaudu to, ka varu būt radoša, jo praksē nereti jāsastopas ar nestandarta situācijām.”

 

Klienti augstu vērtē Ramonas atvērtību un gatavību ar pilnu atdevi iesaistīties procesā. Turpretim komanda Ramonu raksturo kā neatlaidīgu, jaudīgu un lielisku partneri ar asu prātu un sirsnību attiecībās ar kolēģiem un klientiem. Viņa ir pārliecināta par savām izvēlēm, nebaidās no izaicinājumiem un motivē visu komandu sasniegt vēl vairāk.

 

Brīvajā laikā Ramona uzlādējas dabā – viņas kaislība ir kaitbords. Ar aizrautību viņa pieņem izaicinājumus, ko piedāvā šis sporta veids – nepieciešamību ātri reaģēt un pielāgoties situācijai, liekot lietā visas iemaņas. Tas ir arī neaprakstāms prieks būt kopā ar savējiem. Tāpat Ramona gūst mieru un uzlabo gan garīgo, gan fizisko pašsajūtu jogā.

Atzinības

Avoti ziņo, ka “viņa ir uz sadarbību vērsta un radoša, ar ievērojamām zināšanām par finansēm. Viņa ir pozitīva un atvērta, un strādā visas nepieciešamās stundas.” (par Ramonu Miglāni, Chambers and Partners, 2014) [ENG: “She is co-operative and creative, with a great knowledge of finance. She is positive and open-minded and works all the hours that are needed,” sources report (about Ramona Miglane, Chambers and Partners, 2014).”]

 

Avoti iesaka Ramonu kā “numur viens praktiķi alternatīvās finansēšanas platformās.” Viņa izceļas ar savu pieredzi, konsultējot nebanku kredītiestādes un riska kapitāla fondus. Klienti atzīmē viņas centību un uz risinājiem orientēto stilu: “Mēs novērtējam viņas apņēmību, ātro reakciju un spēju visās situācijās atrast atbilstošus un piemērojamus risinājumus.” (Chambers and Partners, 2018) [ENG: Sources recommend Ramona as “the number one practitioner in alternative financing platforms.” She stands out for her track record in advising non-banking credit institutions and venture capital funds. Clients note her dedication and solution-oriented style: “We appreciate her determination, rapid response and ability to find appropriate and applicable solutions to all situations.” (Chambers and Partners, 2018)]

 

Klienti saka “Viņa vienmēr ir atstājusi iespaidu ar savām zināšanām, uz biznesu vērsto un nestandarta domāšanu” un “Viņa paveica lielisku darbu, skaidrojot dažādu juridisku jautājumu būtiskumu un ietekmi investoriem un dibinātājiem.” (par Ramonu Miglāni Chambers & Partners, 2019) [ENG: “She has always impressed with her knowledge, business-oriented and out-of-the-box thinking” and “She did an excellent job explaining the importance and impact of various legal matters to investors and founders,” clients say. (about Ramona Miglane Chambers & Partners, 2019)]

Edgars Turlajs

vecākais jurists

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte