Tiešsaistes lekcija 09.03.2021. 16:00-18:00 “Employee Stock Options in Latvia”

Edgars Turlajs

In Darbinieki, Komerctiesības Posted

Partnere Ramona Miglane un vecākais jurists Edgars Turlajs 09.03.2021. vadīs Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas “Startin.LV” rīkoto tiešsaistes lekciju “Employee Stock Options in Latvia”

Kopš grozījumiem normatīvajos aktos attiecībā uz akciju / daļu opciju regulējumu, kas padarījuši Latviju par vienu no pievilcīgajām pasaules valstīm, kurā veidot jaunuzņēmumus, akciju opcijas ir kļuvušas par apspriestāko tematu jaunuzņēmumu vidē. Tāpēc, sekojot šai aktualitātei, Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija “Startin.LV” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, zvērinātu advokātu biroju drill. un “Interreg” atbalstītu projektu “Start Easy” rīko tiešsaistes pasākumu ciklu.

Pirmais pasākums “Employee Stock Options in Latvia” norisināsies 09.03.2021. Lekcijas laikā Edgars Turlajs un Ramona Miglane iepazīstinās ar akciju opciju būtību, to ieviešanas iespējām un kārtību Latvijā, sniegs padomus darbinieku akciju opciju plānu izveidē un dalīsies praktiskajā pieredzē par akciju opciju ieviešanu praksē. Lekcijā piedalīsies arī Agnese Veckalne no Latvijas EdTech jaunuzņēmuma Edurio.

Lekcija un Q&A sesija norisināsies 09.03.2021. 16:00-18:00 angļu valodā un būs skatāma tiešsaistē Startin.LV Facebook lapā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas.