M&A

Viena no lielākajiem neatkarīgajiem riepu tirgotājiem Latvijā SIA Latakko pārdošana

Edgars Turlajs

In M&A Posted

Mūsu M&A ekspertu komanda sniedza juridisko palīdzību uzņēmuma Latakko, kas jau vairāk nekā 25 gadus nodarbojas ar riepu vairumtirdzniecību Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, kā arī mazumtirdzniecību Latvijā, īpašniekam darījumā, kurā Skandināvijas holdings Nordic Tyre Group iegādājās “Latakko” uzņēmumus visās trīs Baltijas valstīs.

Līdz ar šo darījumu Nordic Tyre Group kļuvis par vadošo neatkarīgo riepu un disku izplatītāju Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā un Baltijas valstīs. Nordic Tyre Group un Latakko kopējie ieņēmumi tiek prognozēti vairāk nekā 320 miljoni EUR apmērā, pārdodot vairāk nekā trīs miljonus riepu gadā. Noslēgtajam darījumam vēl nepieciešams konkurences tiesību regulējošo institūciju apstiprinājums.

Mūsu M&A ekspertu komanda klientam sniedza pilna spektra juridisko palīdzību, kas ietvēra gan pārdošanas darījuma noslēgšanas un izpildes dokumentu saskaņošanu, gan dokumentu saskaņošanu, kas saistīti ar klienta kā partnera turpmāko dalību Nordic Tyre Group ietvaros. Darījums tika īstenots sadarbībā ar M&A konsultantiem Auctus Capital SIA

Vairāk informācijas par darījumu atrodama šeit un šeit (teksts pieejams tikai latviešu valodā).