Ar drill. palīdzību Mindi Insurance kļūst par apdrošināšanas un pārapdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ar drill. Regulētā tirgus prakses komandas palīdzību SIA “Mindi Insurance” tiek reģistrēts kā apdrošināšanas un pārapdrošināšanas pakalpojumu sniedzējs FKTK

Atsaucoties SIA “Mindi Insurance” uzaicinājumam, drill. Regulētā tirgus prakses eksperti sniedza savu palīdzību, SIA “Mindi Insurance” reģistrējoties kā apdrošināšanas un pārapdrošināšanas pakalpojumu starpniekam Finanšu un kapitāla tirgus komisijā. Ar gandarījumu varam teikt, ka reģistrācijas process noritēja viegli un bez aizķeršanās.

Sadarbības ietvaros drill. komanda izstrādāja virkni iekšējo dokumentu, kas ir nepieciešami sabiedrībai kā apdrošināšanas un pārapdrošināšanas pakalpojumu sniedzējam, proti – Atbildīgās personas un pakalpojumu sniegšanā iesaistīto darbinieku zināšanu un prasmju atbilstības pārbaudes un nodrošināšanas noteikumus, Klientu maksājumu apstrādes procedūru, Informācijas sistēmas aizsardzības noteikumus, Sūdzību izskatīšanas procedūru un Organizatoriskās struktūras noteikumus.

Papildus tam apjomīgu darbu ieguldījām, izstrādājot SIA “Mindi Insurance”  vajadzībām Privātuma politiku un Sīkdatņu politiku, kā arī Mindi Portāla lietošanas noteikumus.

Papildus informācija: FKTK jaunumi.