Konsultāciju sniegšana Nordigen par 2,1 miljonu EUR piesaisti

Ar drill. Riska kapitāla prakses komandas juridisko atbalstu viens no veiksmīgākajiem Latvijas jaunuzņēmumiem SIA Nordigen Solutions piesaistīja kapitālu 2,1 miljoni EUR apmērā no vairākiem starptautiskiem riska kapitāla fondiem, tostarp, Black Pearls VC, Inventure, Highgoal Capital, ID4 Ventures, Superangel, Calchas Holding, un biznesa eņģeļiem, tostarp, Arta Kehra, Henry Nilert, Gerri Kodres un Riivo Anton.

SIA Nordigen Solutions ir licencēta maksājumu iestāde, kas Latvijā ir saņēmusi pirmo licenci maksājuma iestādes darbībai ar tiesībām sniegt konta informācijas pakalpojumus 31 Eiropas valstīs. Licenci ir izsniegusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija, kas regulē un uzrauga Latvijas finanšu sektora dalībniekus. Šis maksājumu pakalpojumu veids ir uzskatāms par vienu no jaunākajiem maksājumu pakalpojumu veidiem, kas dod iespēju klientiem redzēt apkopotu informāciju par tā maksājumu kontu saturu, kas atrodas dažādās bankās un maksājumu pakalpojumu sniedzējos.

Nordigen ir pirmais uzņēmums Eiropā, kurš piedāvā bezmaksas atvērto banku API, kas nodrošina savienojumus ar visām lielākajām Eiropas bankām. Kopš tā darbības uzsākšanas 2016.gadā, Nordigen ir bijis nozares līderis, veidojot risinājumus kā neapstrādātus darījumu datus pārvērst praktiskā ieskatā.

drill. Riska kapitāla ekspertu komanda sniedza konsultācijas Nordigen investīciju darījumā, kas tika noslēgts ar vairākiem starptautiskiem riska kapitāla fondiem, tostarp, Black Pearls VC, Inventure, Highgoal Capital, ID4 Ventures, Superangel, Calchas Holding, un biznesa eņģeļiem, tostarp, Arta Kehra, Henry Nilert, Gerri Kodres, un Riivo Anton. Darījuma rezultātā veica ieguldījumu 2,1 miljoni EUR apmērā un ieguva Nordigen kapitāla daļas.

drill. Riska kapitāla ekspertu komanda palīdzēja Nordigen sagatavot un ar esošajiem un jaunajiem dalībniekiem saskaņot visus ar investoru ieguldījumu saistītos dokumentus, tostarp investīciju līgumu un dalībnieku līgumu, kā arī noslēgt darījumu un atrisināt jautājumus pēc noslēguma.

Klientam juridisko palīdzību sniedza partnere Ramona Miglāne un vecākais jurists Edgars Turlajs.

Detalizētāka informācija par Nordigen veiksmes stāstu atrodama šeit.