Ieva Judinska-Bandeniece

zvērināta advokāte
partnere

Ieva Judinska-Bandeniece

[email protected]

+371 29117997

 

 

foto_judinska

Ieva ir drill. partnere ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi IP jomā. Jau vairāk nekā 15 gadus Ieva ir reģistrēta patentpilnvarniece un konsultē klientus gan ar preču zīmēm saistītos jautājumos, gan par autortiesībām un komercnoslēpuma aizsardzību, kā arī citiem ar IP un IT saistītiem darījumiem.

Pirmā darba vieta, kurā dzima Ievas aizrautība pret IP jomu, bija Latvijas Republikas Patentu valde, vēlāk 10 vērtīgi gadi tika pavadīti darbā vadošajā Latvijas advokātu birojā “Loze, Grunte & Cers”, kur viņa pirmo reizi kļuva arī par biroja partneri. Šobrīd Ieva neapšaubāmi ir viena no mūsdienu jaudīgākajiem IP tiesību nozares speciālistiem Latvijā.

Par savu klātbūtni drill. Ieva saka: “Paliekot uzticīgai savai vēlmei strādāt ar IP lietām un būt advokātu biroja partnerei, vēlos kopā ar spēcīgiem un labi iepazītiem kolēģiem veidot biroju, kurā darīt jēgpilnu un nozīmīgu darbu.”

Klienti Ievā īpaši novērtē spēju iedziļināties detaļās, saglabājot kopainu, tāpēc viņai izdodas izcili vadīt lielus darījumus. Savukārt, kolēģi Ievā saskata ne tikai eksperti un iedvesmas avotu profesionālajā jomā, bet arī labu un sirsnīgu draugu ar izteiktu emocionālo inteliģenci, kas palīdz veidot un uzturēt labu komandas sajūtu.

atsauksmes

Ieva Judinska – Bandeniece ir izcila juriste komerctiesību praksē. Viņas rūpīgā uzmanība detaļām un dziļas zināšanas par e-komerciju, datu aizsardzību un intelektuālā īpašuma tiesībām palīdzēja atrisināt sarežģītus ar mūsu uzņēmējdarbību saistītus jautājumus. Ieva ir lieliska komunikatore, kas, risinot sarežģītas juridiskas lietas, vienmēr patur prātā kopējo attēlu. (Legal 500)

Ieva Judinska-Bandeniece klientu labā nodarbojas ar jautājumiem, kas attiecas uz prečuzīmju reģistrāciju un ar to saistītiem strīdiem. Viņa arī sniedza palīdzību IP portfeļu pārvaldībā. (Chambers Europe)

Ieva Judinska-Bandeniece ir iekļuvusi šī gada reitingā pateicoties kolēģu un klientu atzinībai par viņas pieredzi Latvijas IP jomā. Avoti apgalvo: “Viņa ir zinoša un ar daudzu gadu pieredzi“. (Chambers Europe)

Ieva Judinska-Bandeniece ir uzticama IP padomu devēja, kura izmanto savu vērtīgo pieredzi Latvijas patentu birojā.  (Chambers Europe)

Ieva Judinska-Bandeniece, ir augsti kvalificēta praktiķe ar pieredzi patentu strīdos. (Chambers Europe).

Ieva Judinska-Bandeniece, kas agrāk strādāja Loze, Grunte & Cers, ir plaši cienīta un ļoti talantīga eksperte, kas darbojas plašā IP tiesību jautājumu lokā.

Ieva Judinska-Bandeniece ir galvenā kontaktpersona IP un IT jautājumos. (Legal500)

Ieva Judinska-Bandeniece konsultēja virkni vietējo un ārvalstu uzņēmumu domēna vārdu jomā, kā arī preču zīmju pārvaldībā un aizsardzībā. (Legal500)

Pēc Krodere & Judinska slēgšanas ES un Latvijas preču zīmju advokāte Ieva Judinska-Bandeniece pievienojās FORT, kur viņa vada šo prakses jomas komandu. Komanda palīdz klientiem preču zīmju aizsardzībā, kā arī konsultē IT uzņēmumus par iespējamām iegādēm. (Legal500)