M&A

M&A Uzņēmumu iegāde un apvienošana

drill. komandā darbojas eksperti ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi M&A jomā. Sniedzam palīdzību visa veida M&A darījumos – strādājam gan ar vietējiem, gan pārrobežu apvienošanās darījumiem un uzņēmumu pārejām.

 

Mēs ticam nelielām komandām, nevainojamai projekta vadība un partneru personiskai iesaistei un pieejamībai darījumā. Esam uzticami, radoši un uz sekmīgu rezultātu vērsti partneri M&A darījumos. Katram klientam piedāvājam individuālu pieeju un maksimālu atbalstu visa darījumu procesa laikā.

 

Mūsu klienti ir gan pieredzējuši investīciju fondi un baņķieri, kam M&A darījumu noslēgšana ir ikdiena, gan uzņēmumu īpašnieki, kuriem M&A ir līdz šim lielākais dzīves darījums.

 

Mūsu sniegtā juridiskā palīdzība ietver padziļinātas juridiskās izpētes veikšanu, darījuma struktūras veidošanu un piemērotākās darījuma struktūras izvēli, darījuma dokumentu sagatavošanu un saskaņošanu, darījumā iesaistīto finansēšanas dokumentu saskaņošanu, dalībnieku savstarpējās attiecības, kā arī jautājumus, kas ir risināmi pēc uzņēmumu iegādes vai apvienošanās.