Komerctiesības

Komerctiesības

Komerctiesības ir viena no drill. spēcīgākajām prakses jomām, jo lielākā daļa mūsu klientu ir uzņēmumi. Mums ir plaša pieredze šobrīd tik ļoti aktuālajā e-komercijas jomā, apvienojot to ar datu aizsardzības un IP jomām, lai klienta bizness varētu darboties pilnīgi un droši.

 

Klienti uzticas mūsu zinošajai komandai, kas sniedz ieteikumus un piedāvā risinājumus arī ikdienas komercdarbības veikšanā. Mūsu juridiskā palīdzība ir ļoti daudzveidīga – piedāvājam juridiskas konsultācijas un risinājumus uzņēmējdarbības, kā arī līgumiskos un komerctiesību jautājumos. Viena no mūsu stiprajām pusēm ir komerctiesību pārzināšanas apvienojums ar plašu pieredzi finanšu un M&A (uzņēmumu apvienošanas un iegādes) jomā, kā arī zināšanām un pieredzi intelektuālā īpašuma un IT tiesību jomā.

 

Mēs palīdzam arī uzņēmumu akcionāriem un dalībniekiem, valdes locekļiem un augstākā līmeņa vadītājiem komercdarbības tiesību jautājumos, piemēram, normatīvo aktu ievērošanā, nepieciešamo atļauju un saskaņojumu saņemšanā, darbinieku motivācijas shēmu (darbinieku akciju/daļu opcijas sistēmas) izveidošanā un ieviešanā, vairākuma vai mazākuma akcionāru aizsardzībā, jautājumos, kas saistīti ar valdes locekļu pienākumiem un atbildību un uzņēmumu pārvaldības modeļiem.