Laura Zalāna

vadošā speciāliste
zvērināta advokāte

Laura Zalāna

[email protected]

+371 29138224

 

 

foto_zalana

Laura ir zvērināta advokāte ar plašu pieredzi nekustamo īpašumu, būvniecības un M&A jomā, sarežģītu darba tiesisko jautājumu risināšanā, kā arī civiltiesisko līgumu gatavošanā un konsultēšanā par darījuma struktūras izvēli.

Profesionālās gaitas jurisprudencē Laura uzsāka jau pirms 20 gadiem kā likumdošanas padomnieces palīdze Vairas Vīķes-Freibergas Valsts prezidenta kancelejā, kur Laura piedalījusies arī tā laika likumdošanas procesos. Pēc darba vienā no Latvijas vadošajiem advokātu birojiem, kur Laura ieguva vecākās juristes statusu, viņa pieņēma izaicinājumu izveidot savu advokātu biroju, kurā tika aizvadīti vairāk nekā 8 gadi.

“Pēc Ievas uzaicinājuma esmu priecīga būt spožās un radošās “drill.” komandas sastāvā, kur varu koncentrēties uz savām prakses jomām un risināt dažādas āķīgas situācijas, kas sākotnēji šķiet neatrisināmas. Tas savā profesijā man šķiet vissaistošākais,” saka Laura.

Klienti pie Lauras vēršas kā pie izcilas ekspertes savā jomā, jo zina, ka ar pamatīgu iedziļināšanos un izpratni viņa spēs rast piemērotāko ceļu jebkurā situācijā. Turklāt viens no Lauras talantiem ir arī vieglums komunikācijā. Kolēģi Lauru raksturo kā radošu, pozitīvu personību, kas biroja ikdienā ienes gaišumu, mieru un optimismu.

No darba brīvajos brīžos Laurai patīk mūzika un kustība – deja ir kā meditācija, kas atbrīvo prātu no domu skrējiena, bet dziedāšana korī un draugu lokā sniedz prieku un rada saviļņojumu. Dziedot Dziesmu svētku lielajā kopkorī, Laurai ir izdevies izbaudīt īpašo sajūtu, kad, šķiet, saslēdzas augstākas enerģijas. Vēl svarīga ir būšana dabā, kur Laurai patīk baudīt dabas nesteidzīgo ritmu.

atsauksmes

“Papildus palīdzībai uzņēmumu ikdienas darbā Laura Zalāna savā darbā aptver plašu jautājumu loku, konsultējot klientus nekustamā īpašuma, būvniecības, darba tiesību un apdrošināšanas jautājumos.” (…)  biroja nekustamā īpašuma prakses grupa, kuru vada Laura Zalāna, aktīvi darbojas visā jomā, veicot gan nekustamā īpašuma padziļinātu analīzi, gan arī konsultējot klientus būvniecības, privatizācijas un zemes reformas lietās. Pēdējā laika darbu vidū var minēt kopīpašuma lietas, būvniecības strīdus un komercīpašuma iegādi” (par Lauru Zalānu, Chambers Europe, 2014)

 

“Lauras Zalānas pieredze nekustamo īpašumu un būvniecības industrijā tiek atzīmēta, norādot, ka viņa vada šo “ļoti labi organizēto” biroja praksi”. (par Lauru Zalānu, Legal500, 2012)

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Uldis Judinskis

partneris | zv. advokāts

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte