Uldis Judinskis

zvērināts advokāts
partneris

Uldis Judinskis

uldis.judinskis@drill.lv

+371 29467222

 

 

foto_judinskis

Uldis ir drill. partneris ar 20 gadu pieredzi jurisprudencē. Viņš ir izcils eksperts nekustamo īpašumu jomā, kā arī būvniecības, komerctiesību un imigrācijas jautājumos.

Ulda ievērojamā profesionālā pieredze veidojusies, strādājot Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra juridiskajā nodaļā, advokātu birojā “Krodere & Judinska”, kā arī Valsts aģentūrā “Jaunie Trīs brāļi”, kur kā juridiskās nodaļas vadītājs Uldis organizējis valstiski nozīmīgu objektu būvniecības procesus.

drill. komandā Uldis turpina iesākto pie nekustamā īpašuma un būvniecības prakses jomas attīstīšanas: “Mani saista šīs nozares pamatīgums un tajā pat laikā ļoti lielā dažādība un nianses. Kopā ar kolēģiem meklējam un piedāvājam klientam risinājumus neatkarīgi no jautājuma sarežģītības, paturot prātā, ka katrai problēmai ir risinājums, lai gan ne vienmēr tas ir saredzams uzreiz”.

Klienti novērtē Ulda lielās darba spējas, koncentrēšanos uz kopējo rezultātu, kā arī mākslu vienmēr rast kompromisu. Uldis drill. komandā rada stiprā pleca un atbalsta sajūtu, kā arī vienmēr ieklausās citos, lai nonāktu pie vislabākā risinājuma, nevis apmierinātu personīgās ambīcijas.

Brīvajā laikā Uldis aizraujas ar sporta notikumu analizēšanu, prognozēm un viktorīnām par un ap sportu, kā arī amatieru līmenī draugu lokā sporto pats – tas trenē mērķtiecību, spēju koncentrēties un stresa noturību svarīgos brīžos. Vēl viena aizraušanās ir makšķerēšana, kas ir kā spēle, kurā nepietiek tikai ar zināšanām, bet nepieciešama arī veiksme un trāpīga izvēle.

Edgars Turlajs

freelance specialist

Laura Zalāna

vadošā speciāliste | zv. advokāte

Ramona Miglāne

partnere | zv. advokāte

Laura Ērkšķe

vecākā juriste

Ieva Judinska – Bandeniece

partnere | zv. advokāte