Arturs Smirjagins

vecākais jurists

Artūrs Smirjagins

[email protected]

+371 22030218

 

foto_arturs-370x370

Arturs ir drill. vecākais jurists ar plašām zināšanām un pieredzi dažādās tiesību nozarēs, it īpaši civiltiesībās un tiesvedības procesos. Viņa darbības sfēra ir plaša – Arturs strādā komandā ar biroja advokātiem, sniedzot juridisko palīdzību klientiem komerctiesību un nekustamo īpašumu lietās, finanšu tirgu dalībnieku licencēšanā, patērētāju kreditēšanā un tiesvedību jautājumos.

 

Savu profesionālo karjeru Arturs sāka zvērinātu advokātu birojā, kas specializējies tiesvedībās. Darbs šajā birojā iemācīja viņu kodolīgi identificēt problēmjautājumus un atrast vispiemērojamākos tiesiskos risinājumus klienta interešu aizstāvēšanai. Šī pieredze palīdz Arturam arī līgumu sastādīšanā, piedāvājot tādu pušu savstarpējo tiesisko attiecību regulējumu, kas vērsts uz potenciālo strīdu novēršanu vai mazināšu.

 

Par darbu drill. Arturs saka: “Mēs esam kā jurisprudences musketieri, un devīze „Visi par vienu, viens par visiem!” noteikti attiecas uz mūsu kolektīvu. Strādājot kopā, ir izveidojusies ļoti spēcīga un profesionāla komanda, kura katru dienu veiksmīgi cīnās par Klientu interesēm. Man ir liels prieks būt drill. komandas sastāvā, kur es varu nepārtraukti pilnveidoties un gūt jaunas vērtīgas zināšanas.”.

 

Arturam piemīt labas analītiskās prasmes, kas ir īpaši nozīmīgas juridiskajā darbā, lai spētu analizēt lielu informācijas apjomu. Arturs spēju no lielā informācijas apjomā atrast pašu svarīgāku un “celt to gaismā”. drill. klienti ir novērtējuši Artura augsto atbildības sajūtu un proaktivitāti jautājumu risināšanā.