Edgars Turlajs

ārštata speciālists

Edgars Turlajs

[email protected]

+371 26420246

 

 

foto_turlajs

Edgars ir drill. ārštata jurists ar ievērojamu pieredzi dažādās jomās – tai skaitā biznesa darbības jautājumos, īpaši komerctiesībās un M&A. Edgars jau vairāk nekā 10 gadus strādā kopā ar biroja advokātiem un lieliski pārzina gan advokātu klientus, gan viņu vajadzības.

Profesionālo pieredzi Edgars uzkrājis juridiskajā birojā “Krodere & Judinska”, plecu pie pleca strādājot ar tagadējiem drill. kolēģiem – Ievu Judinsku-Bandenieci, Ramonu Miglāni un Uldi Judinski, kuri spēlējuši nozīmīgu lomu Edgara profesionālajā izaugsmē.

“Esmu ļoti priecīgs, ka mana karjera ir izveidojusies tieši advokātu birojā, jo darbs ir dinamisks, izaicinošs, radošs un atbildīgs. Tāpēc vienmēr ir milzīgs gandarījums, kad redzi –  tavs darbs ir palīdzējis cilvēkiem. Tas man ir ļoti svarīgi,” saka Edgars.

Klienti novērtē Edgara lojalitāti, pārliecību un atvērtību jebkurā situācijā, viņš ir apveltīts ar neizsīkstošu jaudu, enerģiju un spēju ilgstoši strādāt augstā intensitātē. Kolēģu skatījumā Edgars ir izteikti pozitīvs un apveltīts ar lielisku humora izjūtu. Viņam piemīt harizma  un nesavtīgums – Edgars ir ļoti pretimnākošs un atradīs laiku palīdzēt ar padomu ikvienam, kurš vērsīsies pie viņa pēc palīdzības. Ar savu apjomīgo zināšanu bagāžu Edgars ir liels balsts kolēģu darbā.